Apartament w energetycznych barwach MIESZKANIE, 40 mkw, SZCZECIN

Wybrałam szafę jako nośnik przewodniego koloru niebieskiego i głównej idei koncepcji. Myślę, że się świetnie do tego nadaje ze względu na swój centralny charakter, wokół którego zorganizowana jest cała funkcja mieszkania.

Stylistykę jaką chciałam osiągnąć to lekkie, nowoczesne i naturalne wnętrze z odrobiną surowości. Dzięki temu, można bezpiecznie przemycić niedrogie dodatki, nie tracąc na jakości. Ważne w każdym wnętrzu jest stosowanie naturalnych materiałów. Zaproponowałam płytkę z cegły ceramicznej, deski drewniane, kwarcyt oraz elementy mebli wykonane z drewna. W łazience płytki o graficznym rysunku czarnej fugi.

Niebieska szafa pomieści niedużą garderobę, schowek porządkowy oraz miejsce na kurtki w przedpokoju. Funkcję sypialni pełni wnęka z łóżkiem z możliwością zasłonięcia zasłoną.

Kuchnia zawiera minimum szafek potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania. Między kuchnią a jadalnią znajduje się oddzielenie w formie metalowych regałów, które mogą pełnić funkcję kwietnika. Istniejące sufity podwieszane postanowiłam uzupełnić nowymi aby stworzyć spójną formę sufitu.